Strona 1 z 1

rożnica między autami digital 1:43 a 1:32

: 06 wrz 2018, 12:19
autor: archmax
Witam

Czy ktoś może powiedzieć jaka jest różnica między autami digital 143 a 132, po za skalą oczywiście.
Zastanawiam się czy rozbudowywać zestaw carrera go , a potem wykorzystać elementy do przejścia na wersję cyfrową w tej samej skali.
Czy może jednak skala 1:32 daje lepszą zabawę niż 1:43 i nie warto wydawać pieniędzy na rozbudowę carrera go tylko od razu przejść na digital 1:32.
Z tego co wyczytałem to auta 1:32 mają np. jakąś funkcję hamowania , ale nie doszukałem się nigdzie jak to działa.

Pozdrawiam

Re: rożnica między autami digital 1:43 a 1:32

: 06 wrz 2018, 17:42
autor: mrobaszki
Hej, poczytaj forum, może nie być porównania, ale jest opis 132, 124, od czego zacząć etc.
Pozdrawiam
MRO

Re: rożnica między autami digital 1:43 a 1:32

: 11 wrz 2018, 21:42
autor: DeathThorn
Osobiście odradzam wchodzenie w digital 143
koszty sa duże a nic z tego co kupisz nie wykorzystasz dalej w 132 bo to zupelnie inna bajka :)

jesli digital to tylko 132/124
ale to moje zdanie :) a wiem co mówię mam i GO i digitale 132/124 i analogi 1:32 róznych firm i nawet HQ w slotcarsach :)

Re: rożnica między autami digital 1:43 a 1:32

: 11 wrz 2018, 23:42
autor: Tofi
System 1:43 i 1:32 operują na dwóch różnych protokołach, jeśli o to pytałeś.

Re: rożnica między autami digital 1:43 a 1:32

: 13 wrz 2018, 10:03
autor: archmax
No więc właśnie chciałbym wiedzieć na czym ta inna bajka polega.

Re: rożnica między autami digital 1:43 a 1:32

: 14 wrz 2018, 17:19
autor: Petrus
Samochody są większe i w związku z tym właściwości jazdy bardziej naturalne. Mają wyciągane magnesy, regulowaną prędkość, regulowane hamowanie (silnikiem ) i wiele bardzo przydatnych gadżetów jak pitstop i zwrotnice różnego typu. Można na takim torze jeździć do 6 samochodów na raz.

Re: rożnica między autami digital 1:43 a 1:32

: 17 wrz 2018, 09:53
autor: archmax
Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Re: rożnica między autami digital 1:43 a 1:32

: 21 wrz 2018, 13:28
autor: norbert1222
Cześć.
Nie chce zakładać nowego posta więc podłącze swoje pytanie pod ten.
Czy ktoś próbował odpalać auto digital 124 z zasilaczem digital132?? Jeździ to wogóle??
Norbert.

Re: rożnica między autami digital 1:43 a 1:32

: 24 wrz 2018, 12:22
autor: kempol
Tak, jeździ. Spokojnie można jeździć, jedynie prędkość maksymalna i wydajność spada bo zasilacz jest słabszy, ale bawić się można.