Strona 1 z 1
Carrera Digital 124 ? Co sądzicie? Podzielcie się opiniami
: 13 sty 2014, 19:14
autor: Petrus
Wymieńmy się swoimi ogólnymi spostrzeżeniami na temat największej skali toru ze stajni Carrera - Carrera Digital 124. Szczególnie na co zwracać uwagę przy wyborze. Plusy i minusy.
Re: Carrera Digital 124 ? Co sądzicie? Podzielcie się opinia
: 27 sty 2014, 09:43
autor: GOPiotrGO
Jak na razie działam na Carrera GO, ale 124 to chyba marzenie każdego. Bardzo dobre detale każdego samochodu, olbrzymia skala. Niestety bez pobocza ani rusz. Mój kolega kupił jeden samochód do Evolution i na normalnym torze bez pobocza się niestety nie mieści na zakrętach.
Pewnie zanim spróbuje się na 124 to trzeba przejść 132

. Ale koszty...