Auta zwalniają - popsuty element toru ??
: 07 sty 2016, 09:16
Witam to mój pierwszy post :)U udało się zrealizować marzenie z dzieciństwa. Kupiłem swojemu synowi i oczywiście sobie tor Carrera Digital 132. Tor po kilku h zabawy okazał się za mały więc na aukcji dokupiłem dodatkowe tory. Wyszedł tor ok 20m. Mam jednak problem, bo w pewnej części toru auta mimo trzymania w tej samej pozycji przycisku przyśpieszenia zwalniają. Po przejechaniu pewnego odcina znowu przyśpieszają. Jak sprawdzić nie rozkładając toru, który jest element jest wadliwy? Czy jakimś miernikiem ? Myślałem żeby wyjmować i wkładać na zmianę elementy ale wiąże się to z rozłożeniem dużej części toru a sporo pracy mnie to kosztowało. Dodam, że tory dokupione były używane ale jestem w kontakcie ze sprzedawcą.
Z góry dziękuje za pomoc i życzę udanej zabawy.
Z góry dziękuje za pomoc i życzę udanej zabawy.