Strona 1 z 1

Autodraha vs Carrera

: 12 sie 2023, 20:00
autor: manieksl
Witam, jako dziecko miałem prosty tor z PRL Autodraha - zwykła elipsa, 2 skrzyżowania i niesamowita frajda z zabawy. Samochody jeździły powoli, driftowały, wypadały, można bawić się w "ganianego".
Po latach kupiłem Carrera digital 132 i...czar prysł...auta jeźdżą szybko, nie driftują - albo jadą po torach albo wypadają - taka jazda zero-jedynkowa. Żadnej interakcji z drugim graczem ot... taka jazda na liczenie kółek - po paru tygodniach sprzedałem.
Teraz czytałem, że w autach wystarczy wyciągnąć magnesy aby nadać im trochę bardziej driftującej jazdy... i zastanawiam się: czy jeśli sobie kupię Carrera evolution, dokupię skrzyżowania, wyciągnę z aut magnesy...czy uzyskam podobne odczucia z gry? Mam wrażenie, ze z torami jest jak z grami - te nowe są dopracowane, precyzyjne ach i och a te stare miały...grywalność. Pytam, bo mam okazję kupić używkę Evolution i zastanawiam się, czy jestem w stanie "zbudować" coś na sty z autodrahy? Tam chyba były autka 1:24....więc rozwazam ich zakup też

tylko nie chciałbym uzyskać czegos takiego

https://www.youtube.com/watch?v=wwGVXtcHcWg&t=326s
to jest nudne...

Re: Autodraha vs Carrera

: 13 sie 2023, 14:19
autor: manieksl
czy to forum śpi?

Re: Autodraha vs Carrera

: 16 sie 2023, 17:06
autor: TomeG
Hej,
też miałem auto drahę, ale nie pamiętam "fizyki" jazdy...
Jedno jest pewne - wyjęcie magnesów zupełnie zmienia sposób jazdy i pozwala jeździć uślizgiem, wyczuć granicę przyczepności.

No i raczej wróć do digital. Zawsze możesz przełączyć się w tryb evolution.

Re: Autodraha vs Carrera

: 31 paź 2023, 14:19
autor: DeathThorn
no i masz carrera digital mozesz zakodowac predkosc maksymalna jazdy auta :)
chcesz wolno jak w PRL bedziesz mial wolno :)