ok. to opisowo
standardowo - dodajemy kierowców, auta tory
program mierzy czas 6 kierowców + ghost
ustawiamy wyscigi na czas lub na ilosc okrązen
na panelu wyscigu widzimy kolejnosc na torze - ilosc przejechanych okrazen ,czas , poziom paliwa
gdy zjedziemy do pit stopu widzimy jak tankujemy
mozna zaznaczyc wypadki losowe - awarie - opon, silnika, hamulcy - polega to na tym ze ustalamy co ile okrazen moze byc takie zdarzenie i ustalamy jakie sa konsekwencje - np. awaria silnika moze wystapic co 30 okrazen i np. 2 okrazenia nie beda zaliczone - mozna tez ustalic jako konsekwencja takiego zdarzenia ze auto jedzie z mniejsza predkoscia - niestety nie jestem wstanie stwierdzic czy to dobrze dziala - nie widze roznicy nawet gdy wybieram speed 1 a max speed jest 15
mozna ustawiac za pomoca programu - predkosci , moc hamulcow i pojemnosc baku dla samochodow
program mierzy czas okrazenia, predkosc - jest taka opcja ale ja wybieralem zawsze czas - mierzy czas najlepszego okrazenia
Fajna rzecza jest mozliwosc ustalania punktacji - np. za 1 miejsce 5pkt 2 m 3pkt 3 m 1pkt
do tego mozna wybrac, ze kierowca z najlepszym czasem okrazenia tez dostaje jakies punkty oraz kierowca ktory byl liderem wyscigu przez najdluzszy czas tez ma za to jakis punkt.
mozna organizowac wiele wyscigow w ramach jednego turnieju - tak aby punkty byly zliczane z kazdego wyscigu.
przed wyscigiem mozna organizowac trening przed wyscigiem - tak aby np. ustalic kolejnosc na starcie - w practice race mierzony jest czas
do tego dochodza efekty dzwiekowe - informacje o tym kto jest liderem, kto jest w pit stop, info o ostatnim okrazeniu itp.
wyniki mozna zapisac do pliku, wydrukowac
program w miare prosty, sporo róznych funkcji.
jedyna rzecz ktorej nie czuję to te zdarzenia i wplyw ich na predkosc auta - ustawialem maksymalne predkosci np. na 10 a predkosc podczas awarii na 1 i nie widzialem roznicy w trakcie jazdy - a szkoda bo to byloby fajne jakby auto mocno zwolnilo
