Strona 1 z 1

Wymiary

: 12 gru 2015, 11:36
autor: zorroark
Witam

Szukając informacji o torach trafiłam na to forum może tu mi się uda uzyskać mała pomoc.
Planuje na święta zrobić synkowi niespodziankę.
Na dniach przeprowadzamy się do nowego domu .
Zaraz przy jego pokoju mam takie małe pomieszczenie i chwiałabym mu zrobić wymarzony tor.

Mamy przygotowany stół o wymiarach jak na zdjęciu

Obrazek


Przywiozłam mu z Niemiec Tor
Obrazek

Chciała bym zapytać czy można gdzieś sprawdzić wymiary części toru w cm,żebym mogła dokupić dodatkowe części toru i wypełnić dostępną powierzchnie
Aby nie kupić za mało ani za dużo elementów.

Podrawiam Tweety

Jedynie informacje o prostych znalazłam

Re: Wymiary

: 12 gru 2015, 18:04
autor: mrobaszki
Witam,
możesz zaplanować to w programie : http://www.softyroyal.de/
Pozdr. MRO

Re: Wymiary

: 15 gru 2015, 07:13
autor: Petrus
Witaj,

tak jak pisze kolega, najlepiej to zrobić w jakimś programie. Ten polecony przez kolegę jest bardzo dobry. Ja używam płatnego http://www.autorennbahnplaner.de/.

Wystarczy wprowadzić wymiary stołu i poprojektować wymarzoną trasę. Troszkę nad tym trzeba jednak spędzić czasu.

Generalnie wybrany przez Ciebie zestaw jest bardzo fajny. Dobre samochody i dobry tor startowy.
Ile syn ma lat?

Re: Wymiary

: 22 gru 2015, 21:11
autor: GOPiotrGO
mrobaszki pisze:Witam,
możesz zaplanować to w programie : http://www.softyroyal.de/
Pozdr. MRO

Również polecam :) .