Strona 1 z 1

Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015

: 28 maja 2015, 21:39
autor: Xdamian
Jako ze będę jednym z organizatorów https://www.facebook.com/events/828301453923347/ postanowiłem w jednej z sal rozłożyć i udostępnić swój tor. Wszystkich chętnych zapraszam.

Re: Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015

: 22 gru 2015, 21:38
autor: Petrus
I jak tam dalej z torami Xdamian?

Re: Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015

: 09 sty 2016, 15:02
autor: Xdamian
trochę czasu brak , ale jest i z dzieciakami czasem się bawimy.

Re: Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015

: 04 lut 2016, 07:33
autor: Petrus
To daj znać co tam nowego lub starego zrobiłeś.