Strona 2 z 8

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 02 sty 2014, 18:22
autor: Petrus
Bandy również już zrobione.

Bardzo przydatne, gdyż jeżdżenie jest teraz bezpieczniejsze. Samochodziki nie spadają poza płytę.

Więcej na ten temat TUTAJ

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 03 sty 2014, 00:22
autor: Szybki
Fajnie to zaczyna wyglądać.

Co jeszcze planujesz?

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 03 sty 2014, 00:28
autor: karolus maximus
Super ,wystarczy tylko troszeczkę zielonego pod spód(porównując tor na podłodze) i prezentuje się zupełnie inaczej, bardziej realistycznie. Pomieszczenie petarda, podejrzewam ,ze niedługo będą tam hostessy z parasolkami przy kierowcach(tych co przy stole :D ) zastanawiam się tylko czemu do tego zestawu potrzebny jest taki zasilacz z regulacją napięcia czy w systemie D132 nie możliwości ustawienia/zaprogramowania max prędkości ?Jeśli chodzi o spadki V/A na dużych odległościach to można rozciągnąć kable pod 2 najdalej wysunięte punkty od zasilania standardowego.

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 04 sty 2014, 13:48
autor: Petrus
karolus maximus pisze:Super ,wystarczy tylko troszeczkę zielonego pod spód(porównując tor na podłodze) i prezentuje się zupełnie inaczej, bardziej realistycznie. Pomieszczenie petarda, podejrzewam ,ze niedługo będą tam hostessy z parasolkami przy kierowcach(tych co przy stole :D ) zastanawiam się tylko czemu do tego zestawu potrzebny jest taki zasilacz z regulacją napięcia czy w systemie D132 nie możliwości ustawienia/zaprogramowania max prędkości ?Jeśli chodzi o spadki V/A na dużych odległościach to można rozciągnąć kable pod 2 najdalej wysunięte punkty od zasilania standardowego.
Witam,

dzięki za "kwiatki" :) . Na pomieszczenie czekałem bardzo długo. Niestety nie będę mógł go stale "okupować" w tej okazałości. Dlatego też budowałem tor na stołach, aby można go było dowolnie ustawiać. Zobaczymy, pociągnę jak długo się da (szefowa da :shock: ).

Z tymi hostesami to nawet nie jest takie nierealistyczne. Znalazłem w internecie filmik, gdzie jest firma co pożyczają tor razem z .... hostessami :lol: :lol: :lol: . Tutaj Link.

Co do zasilacza do chcę również spróbować z Carrera Digital 124. Chodzi to na 18,8V. Na samochodach bez magnesów najlepiej jeździć na 12V. Może kiedyś zrobię DUAL, czyli połączenie cyfrówki z analogiem.
Generalnie po podłączeniu zasilacza widzę baaaardzo dużą różnicę, nawet na standardowym napięciu. Samochody nabrały werwy. Z dodatkowymi kablami prądowymi masz wielką rację. Jak będę miał chwilkę to pokażę jak to zrobiłem.

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 08 sty 2014, 09:31
autor: GOPiotrGO
Petrus,

bardzo piękny tor. Bardzo duuuuży tor.
Brawo!!

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 08 sty 2014, 20:49
autor: Petrus
Pojawiło się oświetlenie na torze.

Można przeprowadzać nocne wyścigi.

Syn zachwycony :lol:

Więcej TUTAJ.

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 08 sty 2014, 20:50
autor: Petrus
GOPiotrGO pisze:Petrus,

bardzo piękny tor. Bardzo duuuuży tor.
Brawo!!

Wielkie dzięki :D . Takie ciepłe słowa motywują najbardziej do dalszego działania.

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 09 sty 2014, 11:21
autor: Petrus
Zrobiłem filmik z jazdy nocnej.

....TUTAJ....

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 10 sty 2014, 19:37
autor: Szybki
Ale ten tor na filmie dobrze wygląda. Brawo!!

Co to za samochód, który tak fajnie driftuje?

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 10 sty 2014, 23:23
autor: Petrus
To jest Audi DTM bez magnesów. Może pokaże w osobnym wątku.

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 13 sty 2014, 18:28
autor: GOPiotrGO
Petrus pisze:To jest Audi DTM bez magnesów. Może pokaże w osobnym wątku.
Też by mnie to interesowało. Z tego co wiem Audi ma dwa magnesy. Czy wymontowałeś oba czy któryś z nich?

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 13 sty 2014, 18:28
autor: GOPiotrGO
Petrus pisze:Zrobiłem filmik z jazdy nocnej.

....TUTAJ....

Suuuper :o

Rozumiem, że cały tor jest w systemie Carrera Digital 132 czy Evolution?

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 13 sty 2014, 19:21
autor: Petrus
GOPiotrGO pisze:
Petrus pisze:Zrobiłem filmik z jazdy nocnej.

....TUTAJ....

Suuuper :o

Rozumiem, że cały tor jest w systemie Carrera Digital 132 czy Evolution?

Tor jest w systemie Carrera Digital 132. Planuje również popróbować z Digital 124. Jeszcze nie mam samochodów, ale może na przyszłą gwiazdkę :D .

Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja

: 14 sty 2014, 18:57
autor: Slotman
Witam,

bardzo ładny tor.

Warsaw Raceway - Carrera Digital 132 - Rozwój

: 05 sie 2014, 21:39
autor: Petrus
Stół już ukończony. Tor położony, podstawowe bandy zrobione.

Zaczyna się nowy etap. Udoskonalanie i cieszenie się z jazdy.

Aktualnie tor wygląda tak jak na zdjęciach:

Obrazek

Pit Lane, podwójna z dwoma stanowiskami do tankowania.

Obrazek

Obrazek

Są dwa przejazdy, dosyć łagodne umieszczone na podpórkach drewnianych:

Obrazek