Szybko skoczyłem do pobliskiego sklepu i zakupiłem wiertło 2,5mm

Zapytacie pewnie dlaczego nie 3mm przecież diody led mają 3mm, ano dlatego , że w tej skali nie chcemy diody wypchnąć z karoserii aż po kołnierz bo będzie paskudnie wyglądać. Dioda ma tylko lekko wystawać z plastiku
Więc wiertło 2,5mm i pilnik iglak

. Wiertełko w dremel i lecimy

nawiercone otwory

trochę żółto ??? ale w końcu jestem malarzem figurkowym, farbek tona zrobię retusz

Otwory pomalowałem pod kolor świateł i całość pokryłem lakierem błyszczącym

tak przygotowane otwory czekają na diody .... i teraz pytanie do kolegów jak myślicie bawić się z tyłu w efekt hamowania czy zrobić z tyłu światła drogowe tak jak od frontu ?????