Witam
Po roku przerwy czas wrócić do zabawy

dokupiłem Pit Line więc po złożeniu toru próbuję sparować kontrolery i znowu mam problem.
2szt. na kable bez problemu się parują i samochodziki jeżdżą ale 2szt. bezprzewodowe nie chcą ruszyć
Robię tak:
1. na odbiorniku naciskam 1 raz "set", pojawia się cyfra 1, naciskam na nadajniku "bind" - zamiga dioda na nadajniku, na odbiorniku zaczynają się zapalać wszystkie po kolei diody więc wg instrukcji nadajnik nr 1 jest sparowany na kanale nr 1
2. robię wszytko to samo co wyżej ale na odbiorniku naciskam 2x "set", pojawia się cyfra 2
3. na control unit naciskam naciskam "code" - zapala się pierwsza dioda, kładę samochodzik, naciskam na kontrolerze ten dolny przycisk i nic się nie dzieje - światełka w samochodzie nie chcą zamigotać w celu potwierdzenia że się sparowało
Jak robiłem kodowanie na kontrolerach przewodowych to bez problemu mi je zakodowało
Jak to ogarnąć ???