Witaj na forum torysamochodowe.pl!
Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.
Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.
Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.
Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.
Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.
Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.
Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015
-
Xdamian
- Użytkownik szos

- Posty: 31
- Rejestracja: 21 maja 2014, 13:27
Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015
Jako ze będę jednym z organizatorów https://www.facebook.com/events/828301453923347/ postanowiłem w jednej z sal rozłożyć i udostępnić swój tor. Wszystkich chętnych zapraszam.
- Petrus
- Administrator

- Posty: 932
- Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01
Re: Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015
I jak tam dalej z torami Xdamian?
Pozdaaaaaawiam 
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
-
Xdamian
- Użytkownik szos

- Posty: 31
- Rejestracja: 21 maja 2014, 13:27
Re: Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015
trochę czasu brak , ale jest i z dzieciakami czasem się bawimy.
- Petrus
- Administrator

- Posty: 932
- Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01
Re: Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015
To daj znać co tam nowego lub starego zrobiłeś.
Pozdaaaaaawiam 
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"