Witaj na forum torysamochodowe.pl!

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.

Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.

Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube
SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.

Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015

Każdy kiedyś zaczyna swoją przygodę z nowym hobby. Tu możesz zadawać pytania związane ze startem, uruchomieniem i podstawami. Nie wiesz co kupić, nie orientujesz się w rożnych zestawach startowych - spytaj innych
ODPOWIEDZ
Xdamian
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2014, 13:27

Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015

Post autor: Xdamian »

Jako ze będę jednym z organizatorów https://www.facebook.com/events/828301453923347/ postanowiłem w jednej z sal rozłożyć i udostępnić swój tor. Wszystkich chętnych zapraszam.
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015

Post autor: Petrus »

I jak tam dalej z torami Xdamian?
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Xdamian
Użytkownik szos
Użytkownik szos
Posty: 31
Rejestracja: 21 maja 2014, 13:27

Re: Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015

Post autor: Xdamian »

trochę czasu brak , ale jest i z dzieciakami czasem się bawimy.
Awatar użytkownika
Petrus
Administrator
Administrator
Posty: 932
Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01

Re: Impreza na zamku W Książu. 30 i 31 maj 2015

Post autor: Petrus »

To daj znać co tam nowego lub starego zrobiłeś.
Pozdaaaaaawiam :-)
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
ODPOWIEDZ