Witaj na forum torysamochodowe.pl!
Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.
Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.
Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.
Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji oraz wprowadziłem kilka mechanizmów ochrony forum przed spamem.
Mam nadzieję, że teraz będziesz mógł używać forum w sposób prosty i bezproblemowy.
Bardzo proszę o ewentualne błędy i uwagi.
Zapraszam do subskrybcji kanału na YouTube SLOT CAR HOBBY LINK DO KANAŁU.
WawaRace-Tworzenie makiety-Rozwój-Malowanie toru od str 5-
- Petrus
- Administrator

- Posty: 932
- Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Bandy również już zrobione.
Bardzo przydatne, gdyż jeżdżenie jest teraz bezpieczniejsze. Samochodziki nie spadają poza płytę.
Więcej na ten temat TUTAJ
Bardzo przydatne, gdyż jeżdżenie jest teraz bezpieczniejsze. Samochodziki nie spadają poza płytę.
Więcej na ten temat TUTAJ
Pozdaaaaaawiam 
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
- Szybki
- Użytkownik szos

- Posty: 43
- Rejestracja: 22 gru 2013, 11:58
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Fajnie to zaczyna wyglądać.
Co jeszcze planujesz?
Co jeszcze planujesz?
Szybko, Szybciej, ...... Szybki
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- karolus maximus
- Użytkownik szos

- Posty: 98
- Rejestracja: 26 gru 2013, 20:34
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Super ,wystarczy tylko troszeczkę zielonego pod spód(porównując tor na podłodze) i prezentuje się zupełnie inaczej, bardziej realistycznie. Pomieszczenie petarda, podejrzewam ,ze niedługo będą tam hostessy z parasolkami przy kierowcach(tych co przy stole
) zastanawiam się tylko czemu do tego zestawu potrzebny jest taki zasilacz z regulacją napięcia czy w systemie D132 nie możliwości ustawienia/zaprogramowania max prędkości ?Jeśli chodzi o spadki V/A na dużych odległościach to można rozciągnąć kable pod 2 najdalej wysunięte punkty od zasilania standardowego.
- Petrus
- Administrator

- Posty: 932
- Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Witam,karolus maximus pisze:Super ,wystarczy tylko troszeczkę zielonego pod spód(porównując tor na podłodze) i prezentuje się zupełnie inaczej, bardziej realistycznie. Pomieszczenie petarda, podejrzewam ,ze niedługo będą tam hostessy z parasolkami przy kierowcach(tych co przy stole) zastanawiam się tylko czemu do tego zestawu potrzebny jest taki zasilacz z regulacją napięcia czy w systemie D132 nie możliwości ustawienia/zaprogramowania max prędkości ?Jeśli chodzi o spadki V/A na dużych odległościach to można rozciągnąć kable pod 2 najdalej wysunięte punkty od zasilania standardowego.
dzięki za "kwiatki"
Z tymi hostesami to nawet nie jest takie nierealistyczne. Znalazłem w internecie filmik, gdzie jest firma co pożyczają tor razem z .... hostessami
Co do zasilacza do chcę również spróbować z Carrera Digital 124. Chodzi to na 18,8V. Na samochodach bez magnesów najlepiej jeździć na 12V. Może kiedyś zrobię DUAL, czyli połączenie cyfrówki z analogiem.
Generalnie po podłączeniu zasilacza widzę baaaardzo dużą różnicę, nawet na standardowym napięciu. Samochody nabrały werwy. Z dodatkowymi kablami prądowymi masz wielką rację. Jak będę miał chwilkę to pokażę jak to zrobiłem.
Pozdaaaaaawiam 
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
- GOPiotrGO
- Ścigant

- Posty: 139
- Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Petrus,
bardzo piękny tor. Bardzo duuuuży tor.
Brawo!!
bardzo piękny tor. Bardzo duuuuży tor.
Brawo!!
- Petrus
- Administrator

- Posty: 932
- Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Pozdaaaaaawiam 
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
- Petrus
- Administrator

- Posty: 932
- Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
GOPiotrGO pisze:Petrus,
bardzo piękny tor. Bardzo duuuuży tor.
Brawo!!
Wielkie dzięki
Pozdaaaaaawiam 
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
- Petrus
- Administrator

- Posty: 932
- Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Pozdaaaaaawiam 
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
- Szybki
- Użytkownik szos

- Posty: 43
- Rejestracja: 22 gru 2013, 11:58
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Ale ten tor na filmie dobrze wygląda. Brawo!!
Co to za samochód, który tak fajnie driftuje?
Co to za samochód, który tak fajnie driftuje?
Szybko, Szybciej, ...... Szybki
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- Petrus
- Administrator

- Posty: 932
- Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
To jest Audi DTM bez magnesów. Może pokaże w osobnym wątku.
Pozdaaaaaawiam 
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
- GOPiotrGO
- Ścigant

- Posty: 139
- Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Też by mnie to interesowało. Z tego co wiem Audi ma dwa magnesy. Czy wymontowałeś oba czy któryś z nich?Petrus pisze:To jest Audi DTM bez magnesów. Może pokaże w osobnym wątku.
- GOPiotrGO
- Ścigant

- Posty: 139
- Rejestracja: 05 sty 2014, 23:09
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Suuuper
Rozumiem, że cały tor jest w systemie Carrera Digital 132 czy Evolution?
- Petrus
- Administrator

- Posty: 932
- Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
GOPiotrGO pisze:
Suuuper
Rozumiem, że cały tor jest w systemie Carrera Digital 132 czy Evolution?
Tor jest w systemie Carrera Digital 132. Planuje również popróbować z Digital 124. Jeszcze nie mam samochodów, ale może na przyszłą gwiazdkę
Pozdaaaaaawiam 
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
- Slotman
- Starter

- Posty: 16
- Rejestracja: 08 sty 2014, 00:08
Re: Warsaw Raceway -- Tworzenie makiety -- Pierwsza relacja
Witam,
bardzo ładny tor.
bardzo ładny tor.
Trzymajcie się mocno kierownicy !!!
SLOTMAN
SLOTMAN
- Petrus
- Administrator

- Posty: 932
- Rejestracja: 18 gru 2013, 11:01
Warsaw Raceway - Carrera Digital 132 - Rozwój
Stół już ukończony. Tor położony, podstawowe bandy zrobione.
Zaczyna się nowy etap. Udoskonalanie i cieszenie się z jazdy.
Aktualnie tor wygląda tak jak na zdjęciach:

Pit Lane, podwójna z dwoma stanowiskami do tankowania.


Są dwa przejazdy, dosyć łagodne umieszczone na podpórkach drewnianych:

Zaczyna się nowy etap. Udoskonalanie i cieszenie się z jazdy.
Aktualnie tor wygląda tak jak na zdjęciach:
Pit Lane, podwójna z dwoma stanowiskami do tankowania.
Są dwa przejazdy, dosyć łagodne umieszczone na podpórkach drewnianych:
Pozdaaaaaawiam 
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"
Petrus
----------------------------------------
"Wcale nie trzeba być szybkim, aby być pierwszym"